Restaurace a sál

Slavíte narozeniny, pořádáte různé akce či večírky a nevíte si rady?

RESTAURACE
restaurace

Zajišťuje zejména hostiny, svatby, rodinné oslavy, firemní večírky a další akce. Disponuje vlastní vzduchotechnikou,  velkoplošnou LCD televizí s O2 TV a DVD projekcí.

Kapacita: 52 míst

BAR
bar

Vhodný pro pořádání veškerých oslav, slezin či narozenin. Pořádáme zde taneční zábavy a je součástí prostorného a zrekonstruovaného sálu.

Kapacita: 40 míst

Salononek disponuje vlastní klimatizací.
Lze jej využít samostatně nebo v případě větších firemních či soukromých akcí i jako součást restaurace.

Kapacita: 25 míst

Restaurace

Hospůdka U Václava je nově zrekonstruovaná stylová restaurace se salonkem,  prostorného sálu a v letních měsících i venkovní zahrádky. Nabízíme posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel a širokou nabídkou nápojů. Máme zkušenosti v zajišťování různých společenských akcí s vlastní výrobou specialit teplé i studené kuchyně.

V Hospůdce U Václava máte možnost ochutnat jídla tradiční domácí české kuchyně i šťavnaté speciality, nabrat síly z chutných, "maminčiných“ meníček,  umocnit Vaši dobrou náladu nejen příjemným stylovým rodinným prostředím s usměvavou a vstřícnou obsluhou, ale i velikostí našich porcí, jejich kvalitou a příznivou cenou 

Slavíte narozeniny, pořádáte různé akce či večírky a nevíte si rady?
Tak neváhejte a přijďte nebo zavolejte a my Vám rádi pomůžeme akci připravit dle Vašich požadavků a představ.
Připravíme menu, nazdobíme stoly a postaráme se o klidný a příjemný zážitek, na který budete vzpomínat třeba i celý život ...

Velký sál

Sál disponuje pódiem a galerií a jeho velkou výhodou je kapacita 300 míst.
Je využíván pro řadu kulturních a společenských akcí - plesů, zábav, koncertů, vystoupení divadelních spolků a uměleckých škol, dále předváděcích akcí firem a větších svateb, výročních schůzí různých zájmových skupin ,dětských oslav apod.

Potřebujete kvalitní a přitom cenově výhodné ubytování ?

Ubytujte se v našem penzionu.