Penzion

Nově zrekonstruovaný penzion je v provozu od července 2009. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových , třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě, k dispozici je dále jeden apartmán (dvoulůžkový pokoj) se samostatným WC, koupelnou, TV a možností přistýlky a v neposlední řadě byt pro větší soukromí a konfort. Celková aktuální kapacita penzionu je 28 lůžek a  je vhodný pro podniková školení, kolektivy i rodinou dovolenou. K penzionu je přilehlé parkoviště, k dispozici je také úschovna jízdních kol, v přízemí se nachází restaurace se salonkem a barem. Host má i možnost zakoupení snídaně dle nabídky v ceně 120,- Kč. Na patře je wifi free a pro ty co by se zdrželi déle, tak máme k dispozici plně vybavenou  kuchyňku , možnost vyprání  a v neposlední řadě uskladnění potravin do prostorných  lednic.

Penzion je nekuřácký.

 

Vybavenost a číslo pokoje  - na všech pokojí je Wifi  FREE !!! bez hesla  Počet lůžek Cena za 1 osobu na noc  - poplatek města 20,-/ noc
 1. POKOJ -  ( wc, vana, Tv,mini lednice a varná konvice )  2 osoby            500,- Kč             cena pro jednu osobu  750,-
 2. POKOJ -   bez socialního zařízení na pokoji  4 osoby            300,- Kč             cena pro jednu osobu  550,-
 3. POKOJ -   bez socialního zařízení na pokoji  3 osoby            300,- Kč
 4. POKOJ -  bez socialního zařízení na pokoji  3 osoby            300,- Kč
 5. POKOJ -  bez socialního zařízení na pokoji  5 osoby            300,- Kč
 6. POKOJ -  bez socialního zařízení na pokoji  3 osoby            300,- Kč
 7. POKOJ -  bez socialního zařízení na pokoji  2 osoby

           300,- 

 8. POKOJ -  bez socialního zařízení na pokoji  4 osoby            300,- Kč
 9. POKOJ -  bez socialního zařízení na pokoji  2 osoby            300,- Kč
APARTMÁN -  s vlastní wc, koupelnou, kuchyní, obývacím pokojem , ložnicí  2 osoby            600,- Kč             cena pro jednu osobu  900,-
 MOŽNOST PŘISTÝLEK DO POKOJŮ. DĚTSKOU POSTÝLKU PROSÍM VLASTNÍ    
MOŽNOST SNÍDANĚ, POLOPENZE I PLNÉ PENZE    
CENA SNÍDANĚ PRO JEDNU OSOBU -                120,- Kč
     
     

 

PLNĚ VYBAVENÝ BYT S KOUPELNOU, OBYVACÍM POKOJEM A LOŽNICÍ + KUCHYNĚ A WC. S KAPACITOU ,PRO 2 OSOBY S MOŽNOSTI PŘISTÝLKY PRO 1- 2 OSOBY. CENA PRO 2 OSOBY NA 1 NOC 1200,- S PŘISTÝLKOU 1500,- cenu lze po dohodě upravit.

  • Slevy pro skupiny , školy , svatby....
  • Děti do 3 let - ubytování ZDARMA!!!
  • Děti od 3 do 5 let - snížená cena - 200,-/dítě/noc
  • možnost za poplatek 50,- kč televize na pokoj
  • UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ OD 13:00 HODIN  DO 19:00 HODIN 
  • POKOJ JE NUTNO VYKLIDIT DO 11:00 HODIN 

Vzhledem k tomu, že naše ubytovací zařízení není vybaveno pro soužití se zvířatynení bohužel možné přechovávat zvířata na pokojích. Tímto se Vám i Vašim domácím mazlíčkům omlouváme .A dále není přizpůsobeno na delší pobyt jak jeden týden. Děkujeme za pochopení.

Stravování je možné formou snídaní v ceně 120,-/osoba. Obědy, večeře a jiné občerstvení Vám rádi poskytneme v restauraci, která se nachází v přízemí budovy. Nabízíme i ubytování s polopenzí a plnou penzí.

 

Foto pokoj č.1. 

Foto pokoj APARTMÁN U nás, se nudit nebudeteKolem penzionu vede nesčetné množství cyklostezek a turistických tras, nedaleko se nachází brněnská přehrada, po které je možno udělat si výlet lodí k hradu Veveří nebo navštívit zoologickou zahradu v Brně. Milovníky přírody jistě uchvátí přírodní park Bílý potok, rybáři si přijdou na své ve vodách řeky Svratky, zajímavá může být také návštěva muzea Jarošův mlýn, které se nachází přímo ve Veverské Bítýšce.